Sıkça Sorulan Sorular
Ürünleriniz nasıl ve ne tür malzemeler kullanılarak hazırlanıyor?
Ürünlerimiz ev ortamında, fazlasıyla hijyenik koşullarda, titizlikle hazırlanmaktadır. Süslemede kullanılan malzemeler tamamen yenilebilen ürünler olup; özellikle gıda boyaları, kalemleri ve drajeler yurtdışından temin edilmekte ve gıda süslemede uzman dünyaca ünlü markaların ürünleri tercih edilmektedir. Kutu Kutu Yenseolarak ürünlerin sadece görselliklerine değil aynı zamanda lezzetine de fazlasıyla önem veriyor; birinci sınıf malzemeler kullanarak ürünlerimizi sizlere taptaze ve tereyağı kukuları içerisinde teslim ediyoruz.
Nasıl sipariş verebilirim?
Kutu Kutu Yenseolarak sadece e-mail yolu ile sipariş kabul ediyoruz. Web sitesinde görmüş olduğunuz ürünlerden sipariş verebilir veya kişiye özel bir tasarım talep edebilirsiniz. Ödeme alındıktan sonra sipariş kesinleşecek ve üretim aşamasına geçilecektir.
Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?
Kurabiyelerde raf ömrü kuru ve serin yerde saklandığı sürece dört haftadır. Fakat iş planımızı doğru şekilde yapabilmemiz açısından siparişinizi en az bir/iki hafta önce kesinleştirmeniz beklenmektedir. Sipariş adeti arttıkça bu sürenin uzayabileceğini de göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
Ürünlerinizde ne tür ambalaj ve paketleme kullanıyorsunuz?
Ürünler standart olarak boyutlarına uygun jelatinlere konulur, kurdele veya özel sticker ile kapatılarak paketlenir ve dayanıklı kutular içerisinde gönderimi yapılır. Fakat 100 adet ve üzeri sadece “Nikah Şekeri” ve “Bebek Kurabiyesi” ürünlerine özel siparişler büyük sepetler içerisinde ücret farklı alınmadan gönderilebilmektedir. İsteğe bağlı olarak, ücret farklıyla, ürünler dekoratif kova veya stantlarda da gönderilebilir.
Ürün gönderilerini nasıl yapıyorsunuz?
Ürünler kargo yolu ile Türkiye’nin her yerine gönderilebilmektedir; kargo ücreti ise alıcıya aittir.